Drugie zwycięstwo z Kotowicami

Przed ostatni mecz w tym roku Lot rozegrał na wyjeździe, a przeciwnikiem była drużyna KS Kotowice.

Spotkanie rozpoczęło się bardzo dobrze dla naszych zawodników już w 8 sekundzie Lot zdobył bramkę . Plaza zagrał z środka do Kotasa ten dalekim krosem uruchomił Dziubińskiego i po podaniu tego ostatniego do pustej bramki piłkę skierował Gajzner. Długo na drugiego gola nie trzeba było czekać. W 8 minucie po zagraniu z autu w pole karne przez Kotasa , obrońca wybił piłkę , a na strzał z dystansu zdecydował się Sapała i było 2:0. W pierwszych 30 minutach gry gospodarze nie wychodzili z własnej połowy ,a Lot stwarzał sobie kolejne sytuację. Po jednej z nich w słupek trafił Opala . Kolejną akcję już zakończyliśmy bramką . Opala zagrał wzdłuż linii bocznej do Kotasa ten dośrodkował na głowę Plazy i nasza drużyna podwyższyła prowadzenie.

Kilka minut później Kotas strzelił bramkę bezpośrednio z rzutu wolnego ale sędzia uznał że nie rozpoczął gry gwizdkiem i zarządził piątkę!! W końcówce pierwszej połowy błąd popełnili nasi obrońcy ,co wykorzystał napastnik Kotowiczan i do przerwy wynik brzmiał 3:1.

W drugiej części spotkania gospodarze rzucili się do odrabiania strat i już w 50 minucie strzelili gola kontaktowego. Jednak to było wszystko na co stać było drużynę z Kotowic . Nasz zespół stworzył sobie po kontrach kilka sytuacji , ale niestety dopiero w końcówce jedną z takich akcji wykończył Plaza, kierując piłkę do pustej bramki po podaniu Cierpiała. W 70 minucie karnego nie wykorzystał Kotas.

KS Kotowice – Lot Konopiska (1:3) 2:4

Bramki:

01’ Gajzner as Dziubiński

08’ Sapała

23’ Plaza as Kotas

44’ Merta

50’ Stępień

83’ Plaza as Cierpiał M

Skład:

Kuś – Jezierski,Miżejewski(30’ Cierpiał),Kozak,Dziubiński,Opala(30’Figzał) – Dunets,Gajzner,Sapała,Kotas – Plaza(88’ Dylikowski)

Już w najbliższą niedzielę o godzinie 11:00 zapraszamy na ostatni mecz w tym roku. Naszym przeciwnikiem będzie Grom Poczesna.