Filip Iłczyk z powołaniem do Kadry Śląska

Zawodnik naszego Klubu Filip Iłczyk znalazł się na liście zawodników powołanych na konsultację Kadry Śląska rocznik 2005.
19 listopada na obiektach MUKP Dąbrowa Górnicza grupa 28 najbardziej utalentowanych chłopców w swoim roczniku miała okazję zaprezentować swoje umiejętności przed sztabem szkoleniowym, który na początku 2017 roku wyselekcjonuje przyszłych reprezentantów Kadry Śląska.
Dla Filip jest to niesamowite wyróżnienie na które ciężko pracował przez kilka lat.
Do ścisłej kadry dostanie się zaledwie kilkunastu najzdolniejszych chłopaków z regionu śląskiego ale z tego co wiemy popularny "Fifa" zaprezentował się odpowiednio dobrze.
Nie ukrywamy również tego, iż jest to też wspaniała promocja Glks Lot oraz Gminy Konopiska.
Dla chłopaka WIELKIE GRATULACJE...
Cieszymy się razem z Filipem i czekamy na powołania kolejnych zawodników naszego Klubu.

Wiecej info pod linkiem: