Zawodnicy rocznika 2008 zagrają w doborowym towarzystwie

W najbliższy weekend 26-27 listopada w częstochowskiej Hali "Polonia" rozegrany zostanie Ogólnopolski Halowy Turniej Piłki Nożnej Orlików rocznik 2008 o PUCHAR PREZYDENTA MIASTA CZĘSTOCHOWY.

Organizatorem zmagań młodych piłkarzy jest Uks Olimpijczyk.
Już 18-sta edycja turnieju jak co roku przyciągnęła wiele wspaniałych drużyn.
20 zespołów z całej Polski rywalizowało będzie przez dwa dni na parkiecie "Polonii"

Jak zaprezentują się Nasi chłopcy rocznika 2008 na tle innych zespołów zapytaliśmy trenera prowadzącego :

-  A.Szymanek :
Mam wielką przyjemność pracować z tą utalentowaną grupą chłopców.Jest to kolejny bardzo ciekawy rocznik w naszym Klubie.
Występ w tym turnieju traktujemy jako kolejny etap rozwoju młodego zawodnika, gdzie poprzez rywalizację z dobrymi drużynami możemy porównać jakość szkolenia w Klubie Glks "Lot". Chłopcy mają dopiero po 8 lat więc ciężko już teraz określić kto z nich zostanie zawodowym piłkarzem.
Ale poprzez ciężką i systematyczną pracę mogą się do tego znacznie przybliżyć.
Chłopcom życzę powodzonka ;)

Sympatyków Naszego Klubu zapraszamy do kibicowania.

Wszystkich uczestników turnieju możemy poznać w poniższym linku: