II Liga Junior Starszy Orkan Rzerzęczyce - Lot Konopiska 2:1

II Liga Junior Starszy  Orkan Rzerzęczyce - Lot Konopiska 2:1

W dniu 9 października drużyna Juniora Starszego udała się na mecz wyjazdowy do Rzerzęczyc.

Kolejne spotkanie z wyżej notowanym rywalem, ale nasi zawodnicy nie czuli się przed tym meczem na straconej pozycji. Trener Nowak w tym dniu dysponując pełną meczową osiemnastką, mógł wystawić optymalny skład na to spotkanie.

Sam mecz rozpoczynamy znakomicie obejmując prowadzenie po samobójczym golu zawodnika gospodarzy. W tej części meczu gramy odważniej, utrzymujemy się przy piłce oraz często gościmy pod bramką rywala. Niestety trwa nasza niemoc strzelecka i w prostych sytuacjach nie potrafimy zdobyć bramki. Wydawać by się mogło, że kwestią czasu jest gdy zawodnicy z Konopisk podwyższą prowadzenie. Ale niestety tak się nie stało. Do prostej górnej piłki wychodzi nasz bramkarz, którego dość szczęśliwie lobuje zawodnik gości. Sytuacja dość mocno konfliktowa. Zapewne nasz bramkarz mógł zachować się lepiej, ale nie ułatwiło mu to FATALNIE przygotowane boisko przez gospodarzy …. Niestety w tym dniu klub z Rzerzęczyc zaniedbał bardzo ważnej rzeczy w postaci LINII na boisku. Ślad linii bocznych można było jeszcze dostrzec, ale niestety linii wyznaczających pole karne nie sposób było zobaczyć, nawet stojąc w jej pobliżu, ponieważ jej po prostu nie było. Sprawiało to wiele kłopotów Sędziemu jak i drużynom, które w tym dniu grały na tym boisku.

Gospodarze przed przerwą w dość podobnej sytuacji zdobywają prowadzenie i już go nie oddają do końca meczu.

Po przerwie obraz gry się nie zmienił. Konopiska utrzymywały się przy piłce atakowały, a Rzerzęczyce groźnie kontratakowały. Obie ekipy stworzyły kilka dogodnych sytuacji ale wynik już do końca bez zmian.

Na plus w tym meczu to postawa naszych zawodników, waleczność oraz coraz mądrzejsza gra. Na pewno musimy poprawić skuteczność oraz wyeliminować proste  błędy w defensywie.

A co do zespołu gospodarzy. Są rzeczy, których nie wypada robić nawet JUNIOROM STARSZYM … ale to tylko tyle komentarza.

Orkan Rzerzęczyce – Lot Konopiska 2:1

0:1 NORBERT KRAJEWSKI (sam) 4'

1:1 ADRIAN WŁODARCZYK 22'

2:1 ADRIAN WŁODARCZYK 37'