III Liga Mł. D2 APN Cz-wa - Lot 4:1

W dzisiejszym meczu nasza drużyna uległa na wyjeździe zawodnikom z Częstochowa 4:1 choć po pierwszej połowie było 0:0

Mecz toczył się pod dyktando gospodarzy a nasza drużyna ograniczała się do kontrataków . Pierwszej połowie pod jedną jak i pod drugą bramką sytuacji bramkowych było jak na lekarstwo.

Druga połowa zaczęła się od ataków gospodarzy i po kilku minutach prowadzili 3:0. Nasza drużyna dość szybko zaczęła odrabiać straty i po chwili strzeliła bramkę . Po dośrodkowaniu Wachowicza bardzo ładną bramkę głową strzelił Ocieczek. Kolejne 10 minut należało do naszych zawodników ale niestety nie potrafiliśmy przełożyć to na zdobycze bramkowe . W końcówce gospodarze wyprowadzili kontrę i ustalili wynik spotkania na 4:1.