Kolejna odsłona lig młodzieżowych.

JUNIORZY A1

Pewne i zasłużone 3 punkty przywieźli juniorzy, którzy rozprawili się z gospodarzami 4:0. Mecz całkowicie pod nasze dyktando. Przeciwnik stwarzał sobie sytuacje jedynie po naszych błędach. Po pierwszej bramce przejęliśmy kontrolę w poczynaniach boiskowych. Przed utratą jeszcze co najmniej 5 goli uchronił gospodarzy ich bramkarz.

Unia Rędziny – Lot Konopiska  0:4

Bramki:

K. Ciuk 2, Sapała, Krawczyk

Skład:

Świącik – Kowalik, Sapała, Cuglewski, Matyszczak, I. Ciuk, K. Ciuk, Ślimak, Janik, Kubaj, Krawczyk.

Grali także: Kościelny i Płaneta

Trener: Michał Jelonek

TRAMPKARZE C2

Zmienne nastroje panowały w minionym tygodniu w drużynie trampkarzy. Po pewnej wygranej nastąpiła dotkliwa porażka.Mecz z Gminą Kłomnice przebiegał pod nasze dyktando. Kontrolowaliśmy przebieg gry na boisku co pozwoliło pewnie pokonać przeciwnika.Zupełnie odwrotny przebieg miało spotkanie przy Limanowskiego, gdzie tylko przez 20 minut byliśmy godnym rywalem dla gospodarzy. Po opadnięciu z sił pozwalaliśmy na wszystko, co ma odzwierciedlenie w wyniku spotkania

Lot Konopiska – Gmina Kłomnice 7:2

Bramki:

M. Kowalczyk 3, Fabian Ocieczek 2, Maciej Czerwiński, Wiktor Winek

Skład:

Dziubek – Wachowicz, Frąszczak, Ocieczek, Czerwiński, M. Kowalczyk, J. Kowalczyk, Winek, Walaszczyk, Jabłoński, Skóra, Gutze, Lisek, Długosz, Cichoń

Raków Częstochowa – Lot Konopiska 18:2

Bramki:

Winek, Skóra

Skład:

Dziubek – Frąszczak, Ocieczek, Czerwiński, M. Kowalczyk, J. Kowalczyk, Winek, Walaszczyk, Jabłoński, Skóra, Gutze, Lisek, Długosz, Cichoń, Kott

MŁODZIK D2

Młodziki wygrali swój drugi mecz na jesień. Nasz zespół bardzo dobrze rozpoczął to spotkanie. Już w 7 minucie było 3:0 a strzecem wszystkich goli był Bartek Cierpiał. Później mecz się wyrównał i każdy z zespołów dołożył po 3 bramki. Cieszymy się z wygranej i z coraz lepszej gry.

Lot Konopiska - Zieloni Żarki 6:3 (4:1)

Bramki::
Bartek Cierpiał 5
Franek Świderski 1

Skład: Cierpiał I, Sirek, Kościelniak, Zych, Chwat, Trzciński, Świderski, Gondro, Cierpiał B. Bambynek, Książek, Jasiński, Janicki.

Trener: Jacek Ciekot

ORLIK E2

Przebieg spotkania był bardzo podobny do poprzedniego meczu z Orlikiem. W pierwszej połowie byliśmy drużyną przeważającą strzelając rywalowi 5 bramek. Po zmianie stron sytuacja się odwróciła. Mogliśmy jeszcze odwrócić losy meczu, ale niestety brakło trochę szczęścia i boiskowego doświadczenia.

Skra Częstochowa - Lot Konopiska 7:5

Bramki: Cuglowski x3, Jończyk x2.