Seniorzy z kolejnym zwycięstwem.

Lot w ostatniej kolejce ligowej podejmował u siebie Orlik Blachownia. Mecz był dość wyrównany, z gry nie było widać przewagi żadnej z drużyn. Nasi zawodnicy wygrali mecz 2:1 i zrównali się punktami z Płomieniem Czarny Las oraz Ajaksem Częstochowa. Te drużyny prowadzą w ligowej tabeli.

Zdjęcie i film autor Michał Nowak

Drużyna pokazała , że może dobrze grać w piłkę . Przez 90 minut kontrolowaliśmy przebieg spotkania. Jeden indywidualny błąd dał nadzieję gościom na wywiezienie korzystnego wyniku , ale moi zawodnicy dziś dobrze odbudowywali ustawienie i nie pozwolili na sytuacje pod bramkowe dla rywali - powiedział trener Kotas po zakończonym meczu.

Krótki filmik nagrany z drona

Kolejnym rywalem będzie Naprzód Ostrowy , który zajmuje jedną lokatę niżej od Lotu. Zapowiada się interesujący pojedynek. Mecz w Ostrowach rozpocznie się o godzinie 16:30  w sobotę.

Lot Konopiska - Orlik Blachownia 2:1 (1:0)

Bramki:

Skoczylas asysta Kowalik K

56` Kotas

Skład Lotu:

Balitskyi - Mastalerz, Opala , Szyduk (53` Sapała) - Kowalik K (60` Miżejewski) , Dziubiński , Figzał D, Skoczylas,Kotas (85` Banasiak) - Figzał M , Plaza (66` Nawizowski)

Rez . Woźniak

Trener : Kotas Łukasz