Młodzicy na remis w Krzepicach.

W pierwszej kolejce III Ligi wojewódzkiej młodzika D1 nasz zespół zremisował z Liswartą Krzepice 1-1. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. Lot miał bardzo dużą przewagę w posiadaniu piłki, ale nie przekładało się to na zdobycz bramkową. Drugą połowę nasi młodzi zawodnicy zaczęli od zdecydowanych ataków i już w pierwszej akcji zdobyli bramkę po strzale Konrada Dawczyka. Cały mecz toczył się na połowie gospodarzy, którzy trzeba przyznać bardzo dobrze bronili dostępu do własnej bramki. Ich akcję opierały się na wybijaniu piłki w przód na szybkiego napastnika. Niestety na 10 minut do końca meczu gospodarze po jednym z takich wybić zdołali wywalczyć rzut wolny, z którego padła wyrównująca bramka. Lot do ostatniej minuty walczył o zwycięstwo, ale tego dnia nie udało się strzelić zwycięskiej bramki.

Liswarta Krzepice - LOT Konopiska 1-1

Gole: Konrad Dawczyk

Skład Lotu: Kowalik, Błoch, Ludwikowski, Dawczyk, Ocieczek, Klecha, Iłczyk, Barnat, Kołodziejczyk, Kościelny, Kołaczyk, Długosz, Jakubowski, Koza, Dyndał. Trener: Jacek Ciekot