Przegrana w Częstochowie. Młodzik D2

W sobotę nasza drużyna młodzika rocznik 2005/2006 przegrała na inaugurację w Częstochowie z tamtejszą Skrą aż 7:0.

Pierwszą połowę nasi zawodnicy zupełnie przespali tracąc dość kuriozalne bramki (jedna samobójcza) i przegrywali 5:0 stwarzając sobie sytuację głównie po stałych fragmentach gry.

Druga część spotkania zaczęła się od ataków Lotu co pozwoliło stworzyć wiele sytuacji pod bramkowych w tym kilka sam na sam z bramkarzem gospodarzy. Niestety po dwóch kontrach Skra strzeliła dwie bramki ustalając wynik spotkania.

W naszej drużynie debiutował bramkarz Norbert Kęsoń.

Skład Lotu:

Dziuebk(Kęsoń) - Walaszczyk,Kuźmiński,Gutze,Skóra - Walich,Czerwiński,Kott - Jakubowski, Winek,Kowalczyk,Kowalczyk,Henkiel,

Następny mecz odbędzie się w sobotę o godzinie 11:30 na stadionie Pająk rywalem naszej drużyny będzie Klub Sportowy Panki.

Powiązana galeria: