76" Opala
86" Kotas

Skład Lotu: Balitskyi - Jezierski, Kozak, Przemek Kowalik, Dziubiński (Cierpiał Piotr), Opala - Sapała, Gajzner, Kotas - Plaza (Dylikowski), Banasiak (Woźniak)

Rez. Kuś

Mecz w Myszkowie był bardzo ciężki. Gospodarze w pierwszej połowie zdominowali naszą drużynę i stworzyli sobie dużo więcej klarownych sytuacji. Lot ograniczał się do kontr. Jedna z nich znalazła drogę do bramki. Na strzał z okolic 16 metrów zdecydował się Robert Opala, który pokonał golkipera Warty. Po zmianie stron ekipa z Myszkowa jeszcze bardziej rzuciła się na nasz zespół. W 58 minucie strzeliła wyrównującą bramkę, a trzy minuty później objęła prowadzenie. Strzelcem był trener gospodarzy Karol Gałus.

Po stracie dwóch goli nasz zespół się otrząsnął, zaczął grać zdecydowanie lepiej, a o wyniku meczu zadecydowały stałe fragmenty gry. Bramkę na 2:2 strzelił trener Kotas Łukasz bezpośrednio z rzutu wolnego. Na prowadzenie wyprowadził nas Piotr Gajzner, który po dośrodkowaniu z rzutu wolnego i odbiciu piłki przez obrońce pięknym strzałem skierował futbolówkę do bramki. Autorem kolejnego gola i swojego drugiego w tym spotkaniu był Robert Opala, który po dośrodkowaniu z rzutu rożnego trafił głową do bramki. W 86 minucie ponownie bezpośrednio z rzutu wolnego bramkę strzelił Kotas Łukasz i Lot wygrał 5:2.

Kolejny mecz dopiero za dwa tygodnie. W meczu na szczycie Lot zmierzy się z niepokonanym dotąd Ajaksem Częstochowa.