Porażka z liderem!!!

W siódmej kolejce o Mistrzostwo Klasy B spotkały się jak dotąd dwie nie pokonane drużyny. Nasz Lot podejmował Ajaks Częstochowa.Niestety nasi seniorzy nie sprostali drużynie z Częstochowy i ulegli 3:1.

Mecz od początku był wyrównany obie ekipy stworzyły sobie kilka sytuacji strzeleckich. Lot pierwszy zdobył gola - po dośrodkowaniu Kotas z rzutu rożnego piłkę do siatki skierował Kuba Plaza. Po kilku minutach Ajaks wyrównał.
Do rzutu wolnego z okolic 25 metra podszedł Grzegorz Kuziorowicz i strzałem w krótki róg bramkarza zdobył bramkę.

Druga część spotkania zaczęła się od ataków Lotu . Niestety szwankowała skuteczność . A goście groźnie wyprowadzali kontry.Jedną z nich na bramkę mógł zamienić Dziewoński ale skutecznie interweniowali nasi obrońcy. Lot stworzył sobie jeszcze kilka sytuacji ,przyjezdnych miedzy innymi dwa razy ratowała poprzeczka. Jak to w piłce bywa niewykorzystane sytuacje lubią się mścić. Tak też się stało .Niefrasobliwość naszych obrońców wykorzystał Jędrzejczyk, który po kontrze i płaskim strzale po ziemi zdobył bramkę. W końcówce Lot dążył do zmiany wyniku spotkania kilkukrotnie zagrażając bramce Częstochowian , ale to Ajaks strzela gola .Z rzutu karnego pewnie zdobywa go Kuziorowicz . Tym samym Ajaks zostaje drużyną nie pokonaną i prowadzi w ligowej stawce.

Teraz przed Lotem dwa trudne mecze. W najbliższą niedziele zmierzymy się z Lelovią Lelów która dogoniła nas w tabeli a tydzień później u siebie podejmować będzie czwartą Unię Masłońskie.

Lot Konopiska - Ajaks Częstochowa 1:3 (1:1)

Bramki:
11" Plaza
15" Kuziorowicz
73" Jędrzejczyk
88" Kuziorowicz (K)

Skład Lotu : Balitsky - Jezierski,Kozak(Dylikowski),Miżejewski,Opala,Dziubiński(Gospodarek) - Sapała,Kotas,Gajzner(Figzał) - Banasiak, Plaza(Cierpiał)

Rez. Kuś

Skład Ajaksu: Michalczyk- Grobelak, Kotarski, Walczyński (65' Jędrzejczyk), Starczewski- Wysocki, Ostalski, Mazur, Dziewoński (80'Krowicki), Kuziorowicz- Pokrzywiński (90' Stachera)

Rez. Błachowicz, Oleśkiewicz