Dobry początek seniorów Lotu.

Wczoraj pierwsza drużyna Lotu po rocznej przerwie ponownie pojawiła się na mapie piłkarskiej regionu. Na pierwszy mecz nasi seniorzy udali się do Myszkowa .

Początek meczu był dość nerwowy. Po kilku minutach jednak stres minął i Lot zaczął grać dobry mecz stworzył sobie kilka sytuacji sam na sam ale zawiodła skuteczność .Myszkowianie raz zagrozili naszej bramce . Po błędzie naszej obrony sam na sam wyszedł jeden z zawodników gospodarzy ale dobrze w bramce spisał się debiutujący w seniorach Paweł Woźniak (rocznik 99) odbił piłkę przed siebie a dobitkę złapał. W końcówce pierwszej odsłony idealne zagranie Kowalika Konrada na bramkę zamienił Michał Cierpiał . Do przerwy 1:0

W drugiej połowie mecz się wyrównał, a MKS stworzył sobie kilka dogodnych sytuacji .Bardzo dobre spotkanie rozegrał wcześniej wspomniany Woźniak który nie dał się pokonać zawodnikom Myszkowa. Lot w 65 minucie podwyższył prowadzenie na 2:0. Prostopadłe podanie Sapały wykorzystał Banasiak który przebiegł kilkanaście metrów i wyłożył piłkę do pustej bramki Cierpiałowi . Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:0.

Trzeba zaznaczył że w końcówce spotkanie na boisku pojawili się nasi zdolni juniorzy . Na jedenastu zawodników który kończyli spotkanie 9 to roczniki 99, 98 a nawet 2000.

MKS Myszków - Lot Konopiska 0:2 (0:1)