Seniorzy i Juniorzy powalczą u siebie o ligowe punkty.

W sobotę o pierwsze ligowe punkty na własnym boisku powalczą seniorzy . Rywalem naszej drużyny będzie KS Kotowice.

KS Kotowice jak i Lot w pierwszych swoich spotkaniach pokonali rywali. Lot wygrał na wyjeździe 2:0 z MKSem Myszków a zawodnicy Kotowic rozbili spadkowicza z A Klasy Wartę Myszków aż 5:1. Tym samym zostali oni liderami rozgrywek.

Mecz zapowiada się bardzo interesująco w końcu na boisko wybiegnie pierwsza i druga drużyna Klasy B gr. II.

Klub przygotował na sobotni pojedynek grilla z napojami. Więc oprócz ciekawego widowiska będzie można coś zjeść..... :)

Mecz rozpocznie się w sobotę o godzinie 17:00

na boisku Lotu ul. Lipowa 8.

WSZYSTKICH SERDECZNIE ZAPRASZAMY

WSTĘP WOLNY!!!!!

W niedziele na boisku wybiegną natomiast juniorzy ich rywalem będzie KS Stradom Częstochowa. Najbliższy rywal Lotu pierwszy pojedynek w lidze przegrał 0:2 z MKS Myszków.

Nasi juniorzy dopiero rozpoczną rozgrywki gdyż w pierwszej kolejce pauzowali.

Mecz rozpocznie się w niedziele o godzinie 11:00 na stadionie Lotu ul. Lipowa 8

W sobotę u siebie zagrają jeszcze młodzicy starsi. Rywalem młodzików będzie LKS Kamienica Polska. Mecz rozpocznie się o 10:00 na boisku Lotu.

Jedyną drużyną która zagra na wyjeździe będzie trampkarz młodszy . W piątkowe popołudnie rywalem naszej drużyny będzie Orlik Blachownia. Mecz rozpocznie się o 17:00 w Blachowni.