Festiwal strzelecki przy Lipowej

W niedzielnym meczu który odbył się w bardzo trudnych warunkach. Lot był zdecydowanie lepszą drużyną dokumentując to 9 bramkami , tracąc przy tym jedną z rzutu karnego. Zespół gości bardzo rzadko zagrażał Kusiowi, a nasza drużyna raz po raz kończyła akcję groźnymi strzałami. Cieszy dobra skuteczność Bartka Banasiaka który w dwóch meczach strzelił 5 goli . Lot po odwołaniu meczu Ajaksu z Unią Masłońskie oraz pauzie Lelovii , awansował na drugie miejsce w tabeli traci do prowadzącej ekipy z Częstochowy jeden punkt.

W pierwszej połowie nasz zespół strzelił 4 bramki.

Wynik spotkania otworzył Kuba Plaza lobując bramkarza gości z 11 metra. Dwie sytuacje sam na sam wykorzystał Banasiak a ostatnią bramkę w tej części spotkania strzelił Kotas.

Po przerwie Lot dołożył jeszcze pięć goli.

W 50 minucie z rzutu karnego podwyższył prowadzenie Kotas. W 57 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego 6 bramkę zdobył Opala . Kolejne 10minut gry to dwie bramki Dziubińskiego a wynik spotkania ustalił dobrze tego dnia dysponowany Banasiak.

Kolejnym przeciwnikiem seniorów będzie drużyna KS Kotowice . Zespół z Kotowic zajmuję piąte miejsce z 13 punktami. W pierwszym meczu nasz zespół wygrał 3:0. Ale mecz meczowi nie równy więc zapowiada się pasjonujące widowisko.

Wyniki X kolejki Klasy B

Lelovia – Pauza

Orły Kusięta – Grom Poczesna 1:0

Warta Myszków – KS Kotowice 2:2