Wygrana w ostatnich sekundach meczu

W sobotę nasza młodsza drużyna młodzika podejmowała u siebie drużynę KS Panki.

Spotkanie w pierwszej połowie kontrolowali nasi zawodnicy stwarzając sobie kilka sytuacji ale wykorzystując tylko jedną a strzelcem bramki okazał się Mikołaj Skóra który uderzył zza pola karnego.

Na początku drugiej połowy indywidualną akcją popisał się Wiktor Winek przebiegając pól boiska zdobywając bramkę na 2:0. Ten gol uśpił naszych zawodników . Goście coraz śmielej sobie poczynali stwarzając raz po raz groźne sytuację pod bramką Lotu. Bardzo ambitna gra i dobrze dysponowani zawodnicy z Panek w drugiej połowie doprowadzili do remisu i mieli sytuację meczową ale zawodnik przyjezdnych nie trafił do pustej bramki z jednego metra.

W ostatniej minucie meczu Lot wywalczył rzut rożny w narożniku boiska do piłki podszedł Winek i precyzyjnym dośrodkowaniem zagrał na głowę dobrze wbiegającego w pole karne Czerwińskiego i było 3:2. Sędzia pozwolił jeszcze na wznowienie gry ale po kilku sekundach zakończył spotkanie i gospodarze cieszyli się ze zwycięstwa.

Lot Konopiska - KS Panki (1:0) 3:2