Młodzik D1 | Victoria bez szans z Lotem.

W 9 kolejce III Ligi wojewódzkiej Młodzika D1 zmierzyły się ze sobą drugi w tabeli Lot Konopiska z trzecią Victorią Częstochowa. Od 1 minuty meczu na boisku dominował nasz zespół. Lot grał składnie i dokładnie, a gospodarze tracili wiele sił na bieganie za piłką. Na pierwszą bramkę nie musieliśmy czekać zbyt długo. Do odbitej piłki przez bramkarza Victorii najszybciej dopadł Adam Długosz i umieścił piłkę w siatce. Kolejne minuty to ciągłe ataki naszego zespołu i tylko dobra postawa bramkarza gospodarzy nie pozwalała nam na podwyższenie rezultatu, ale do 30 minuty meczu. Z rzutu wolnego przymierzył nasz kapitan Bartosz Klecha zdobywając piękną bramkę. Na przerwę schodziliśmy więc z dwubramkowym prowadzeniem. W drugiej połowie obraz gry się nie zmienił. Zaraz na początku swoje bramki zdobyli Jakub Barnat i Konrad Dawczyk, a wynik na 5-0 ustalił Antek Kołodziejczyk.

Podsumowując całe spotkanie wynik w pełni odzwierciedla wydarzenia na boisku. Cieszymy się nie tylko z wyniku, ale przede wszystkim ze stylu gry. Cieszymy się również, że po długiej przerwie na boisko wrócił Kamil Wachowicz. Miejmy nadzieję, że kontuzje będą omijały szerokim łukiem tego młodego chłopaka.

Victoria Częstochowa - LOT Konopiska 0-5

Gole: Długosz, Klecha, Barnat, Dawczyk, Kołodziejczyk.

Skład Lotu:  Kowalik, Błoch, Ślęzok, Jakubowski, Klecha, Ludwikowski, Kołodziejczyk, Długosz, Barnat. Ponadto grali: Lisek, Dawczyk, Dyndał, Wachowicz. Trener: Jacek Ciekot